Hakkımızda

2017 yılında kurulan Mersa Mühendislik iklimlendirme ve inşaat taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir. Mersa mühendislik çatısı altında TOSHİBA KLİMA ve ALARKO CARRİER münhasır yetkili bayilikleri bulunmaktadır. Showroom mağazası ile hizmet veren şirketimiz, ısıtma ve soğutma ürün gruplarının satışını yapmaktadır. Satış sonrası teslimat ve kurulum hizmeti şirketimiz personeli tarafından titiz bir şekilde verilmektedir.
  
Kurulduğu yıldan bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden Mersa Mühendislik, yılların vermiş olduğu iş ve saha tecrübesi ile tüm projelerini zamanında ve başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Odağında müşteri memnuniyetinin yer aldığı şirketimiz faaliyetlerine özverili bir şekilde devam etmektedir.


Şirket değerlerimiz

·        Şirketimize ulaşarak bize önem veren müşterilerimize karşı en iyi şekilde hizmet vermek

·        Müşteri memnuniyetini her koşulda en üst seviyede tutarak akılda kalmayı başarabilmek

·        Ticari faaliyetlerimizde öncelikle müşterilerimizin güvenini kazanarak çalışmaya başlamak

·        Projelerimizde vermiş olduğumuz taahhütlerin zamanında yerine getirilmesini sağlamak

Hedeflerimiz

·        Benimsemiş olduğumuz değerlerimizi istikrarlı bir şekilde hayata geçirmek

·        Yenilikçi ve gelişen bir şirket olarak sektöründe her zaman ön planda olmak

·        Güven, Kalite, Hizmet değerlerimizin, tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını sağlamak

Faaliyet alanlarımız

·        Toshiba klima ürünlerinin satışı ve montajı

·        Alarko Carrier ürünlerinin satışı ve montajı

Mekanik taahhüt proje uygulamaları 
- Sıhhı tesisat
- Yangın tesisatı
- Doğalgaz tesisatı ve projelendirmeToshiba şirketi hakkında

Elektronikte dünya lideri olan Toshiba, şirketin önemli bir oyuncu olduğu tüm sektörlerde en yüksek kalite standartlarını ve yenilikleri sunmayı taahhüt eder.

Bu ilkeler, Toshiba'nın konut ve ticari uygulamalar için uygun pazar lideri ürünler geliştirmeye devam ettiği klima bölümü için geçerlidir.

Toshiba yeniliğe açık bir tutkudur ve sürekli olarak, klimalarımızın çevrenin korunmasına yardımcı olurken, dünyadaki kullanıcılara güvence ve güvenilirlik sunmasını sağlamak için çalışır. Çevre yönetim sistemi ISO 14001 sertifikasına sahiptir ve Japonya'da Uluslararası Ticaret ve Sanayi Ödülü de dahil olmak üzere 14 çevre ödülü ile sektörü yönlendirir. Toshiba, R410A Soğutucu akışkan üzerinde çalışan enerji verimli split ve VRF ürünlerini tasarlamaktan övgüyle söz etti.

Tüm Toshiba sistemleri, enerji verimliliği, güvenilirlik, estetik ve kurulum kolaylığına önem vermek üzere tasarlanmıştır.

2012'de Toshiba İklimlendirme, İngiltere'de yoğun bir karbon azaltma programı ve sertifikalı karbon dengeleme sonrasında karbon alanında nötr statüye ulaştı ve alanında önde gelen doğrulama ve belgelendirme kuruluşu olan CarbonNeutral Company oldu ve şu anda resmi olarak bir CarbonNeutral® bölümü olarak kabul edildi

Websitemizin Tüm Hakları Mersa Mühendislik Ltd. Şirketine Aittir © 2024
Tasarım, Yazılım ve SEO çalışmaları Softrano tarafından geliştirilmektedir.
WhatsApp ile Sor